Biuro Informacji Kredytowej

środa, 17 luty 2016 kl. 11:00

Biuro informacji kredytowej powszechnie znane jako BIK jest spółką akcyjną, którą założyły banki wraz ze Związkiem Banków Polskich. BIK założono 29 października 1997 roku, a jego siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 17A. Prezesem BIK obecnie jest Piotr Mazur. Udziałowcami jest wiele banków. Są nimi Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Handlowy w Warszawie, DNB Bank Polski, Bank Milenium, Bank PEKAO S.A., Getin Noble Bank, Bank Zachodni WBK, mBank, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, oraz Związek Banków Polskich. W instytucji tej ma miejsce wymiana informacji kredytowej pomiędzy bankami oraz udzielanie im informacji kredytowej poszczególnych kredytobiorców. Wejdź sprawdzić Kredytomania i zobacz najtańsze oferty na kredyt.

 

Szeroka oferta atrakcyjnych kredytów gotówkowych

poniedziałek, 04 styczeń 2016 kl. 14:12

Wspomnieć warto jest o ofertach finansowych, których dziś jest naprawdę ogromna ilość. Rzeczywiście propozycji nie brakuje i każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Zaleca się cofnąć o kilka lat wstecz, wtedy to nie było takich możliwości jak właśnie korzystanie ze wsparcia finansowego, ale wiele pod tym kątem się zmieniło i warto jest z tych rozwiązań obiektywnie korzystać. Świadomość, aby była to istotne jest pełne zaangażowanie w pobieranie cennych wskazówek, bo tylko edukacja o kredytach gotówkowych daje gwarancję zadowolenia. Wejdź na http://www.17bankow.com najtańsze kredyty gotówkowe jakie dostanieszw sieci.

 

Kredyty gotówkowe - jak to się je?

poniedziałek, 14 grudzień 2015 kl. 14:01


Rozważania na temat kredytów gotówkowych, najlepiej jest zacząć od samego początku, czyli od zdefiniowania, czym ów kredyt gotówkowy jest i jak należy to pojęcie dobrze rozumieć. W ogóle kredyty dzielą się głównie na dwie grupy, jedna to wyżej wspomniane kredyty gotówkowe, natomiast druga to analogicznie, kredyty bezgotówkowe. Kredyty bezgotówkowe to takie, które udzielane są bez używania gotówki, czyli na przykład po przez wykorzystanie przelewu bankowego. My natomiast zajmiemy się wyjaśnieniem kwestii związanych z kredytami gotówkowymi. Kredyty gotówkowe są dziś bardzo rozpowszechnione i często wybierane przez Polaków. Teraz zastanówmy się, dlaczego warto wybrać właśnie kredyt gotówkowy, czyli taki, który jest udzielany tylko i wyłącznie w gotówce, czyli innymi słowa cały kredyt dostajemy do ręki. Jest to wygodne, ponieważ taka forma kredytu jest klarowna i jasna, nie ma żadnych nie domówień, i nie trzeba długi czekać, okres oczekiwania jest stosunkowo krótki. Jak już wyżej wspomniano, kredyt gotówkowy jest wypłacany w gotówce, tak więc to jest jego pierwszy duży plus na który zwraca uwagę wiele osób. Zwłaszcza te osoby, które na przykład nie posiadają konta, i tak czy owak nie mogłyby skorzystać z kredytu bezgotówkowego, ponad to otrzymując cały kredyt bezgotówkowy do ręki nie musimy się obawiać o wszelkie dodatkowe formalności, typu, czy ów kredyt dotrze na nasze konto, kiedy dotrze i czy dotrze w całości. Dzisiaj zdarzają się sporadyczne sytuacje, kiedy na przykład pomylono konta i kredyt popłynął na inne konto bankowe.

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum