Na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu konsolidacyjnego?

wtorek, 24 grudzień 2019 kl. 12:05

Nie ulega wątpliwości, że decyzja o zaciągnięciu kredytu konsolidacyjnego powinna być przez nas bardzo dobrze przemyślana. Pod uwagę musimy wziąć szereg rozmaitych czynników, a przeprowadzone przez nas analizy muszą być wnikliwe, dokładne oraz bazować na konkretnych informacjach, nie zaś na domysłach, czy też ogólnikach. Dzisiaj zaprezentujemy kilka podstawowych elementów, którym należy dokładnie się przyjrzeć, jeżeli rozważamy wzięcie kredytu konsolidacyjnego, a po więcej szczegółów zajrzyj na www.17bankow.com. Na samym początku trzeba zdać sobie sprawę z tego, czym właściwie jest takie zobowiązanie. Sprawa nie jest tutaj zbyt skomplikowana – kredyt konsolidacyjny służy do połączenia naszych istniejących zadłużeń w bankach w jedno, a także do modyfikacji warunków spłaty w odniesieniu do dotychczasowych ustaleń.

 

Skąd czerpać informacje na temat chwilówek?

piątek, 25 październik 2019 kl. 12:32

Chwilówki nie od dzisiaj wzbudzają spore zainteresowanie wśród wielu osób. Potrafią być one w wielu przypadkach naprawdę ciekawym rozwiązaniem, zobacz to rozwiazanie na www.dobrakasa.com.pl. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że podejmowanie decyzji o charakterze finansowym wymaga od nas skrupulatnego rozeznania w tym obszarze tematycznym. Jeżeli zatem nie znamy mechanizmów rynkowych, czy też nie do końca rozumiemy, jakie znaczenie mają poszczególne parametry dostępnych na rynku propozycji, musimy nadrobić braki w wiedzy, gdyż odpowiednie zaplecze informacyjne jest tutaj bez wątpienia jednym z absolutnie kluczowych zagadnień.

 

Oszczędzanie przy niskich zarobkach

wtorek, 30 lipiec 2019 kl. 09:44

Średnia krajowa nie przedstawia rzeczywistej formy ekonomicznej krajowych gospodarstw domowych. Większość Polaków zarabia niecałe 2000 złotych na rękę (GUS podaje dane bez uwzględnienia małych przedsiębiorstw, samozatrudnionych), a z takiego poziomu dochodów niezwykle trudno o wygenerowanie oszczędności, szczególnie w największych aglomeracjach. Czy można w ogóle mówić o oszczędzaniu przy niskich zarobkach?

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum