Ocena gospodarcza na podstawie pożyczek gotówkowych

poniedziałek, 05 luty 2018 kl. 13:58

Ocena rozwoju gospodarczego jest pośrednio możliwa przez obserwację rynku kredytowego. Potrzeby kredytobiorców odzwierciedlają potrzeby społeczeństwa w skali mikro, co przekłada się docelowo na kształtowanie najważniejszych wskaźników makroekonomicznych. W artykule zobaczysz, w jaki sposób można zestawiać rynek pożyczek gotówkowych z sytuacją gospodarczą. Taka analiza daje szansę na podjęcie ciekawych decyzji inwestycyjnych, artykuł powstał dzięki współpracy z portalbankowy.info.

 
| Użyte znaczniki: , , , , , ,

Pożyczki osobiste dla osób ze złą historią kredytową lub bez żadnej

czwartek, 16 listopad 2017 kl. 11:37

Być może widzieliście to na jakimś znaku lub na ekranie telewizora lub komputera: „Bez kredytu, bez problemu!” Nie wierzcie w to. Prawda jest taka, że jeśli potrzebujesz osobistej pożyczki i nie masz kredytu albo twoja historia kredytowa nie jest dobra, to z pewnością istnieje problem. Nie jest to nie do pokonania, ale mimo wszystko jest to problem.

Posiadanie złego kredytu sprawia, że jesteś klientem wysokiego ryzyka dla dużych banków, kas oszczędnościowych i innych głównych instytucji kredytowych. Kredytodawcy ci mają surowe standardy i polegają na punktach kredytowych przy wyborze kredytobiorców i obliczaniu warunków pożyczki. O ile kredytodawcy nie będą pewni, że ich pożyczki zostaną spłacone, po prostu nie dadzą pożyczki. Ponadto zwiększone przepisy i ściślejsza kontrola wewnętrzna ze strony pożyczkodawców sprawiają, że dzisiejszy klimat pożyczkowy jest trudny dla pożyczkobiorców.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy

środa, 04 październik 2017 kl. 09:24

Jak się okazuje Polacy coraz częściej sięgają po kredyty. Równie często zastanawiają się który kredyt będzie najkorzystniejszy i jak wybrać ten najlepszy. Dla większości Polaków wybór kredytu jest bardzo prosty, ponieważ zaciągają go w banku w którym posiadają już konto czy też rachunek osobisty. Taka decyzja podejmowana jest przede wszystkim dlatego, że zaciąganie kredytu w swoim banku znacznie skraca całą procedurę, ponieważ bank posiada już informacje na nasz temat, a przez to jesteśmy dla niego wiarygodni, ponieważ doskonale zna nasze finanse. Niestety są również minusy takiej decyzji, gdyż może się okazać, że nasz bank nie posiada najlepszej oferty kredytowej. Dlatego też warto zapoznać się z ofertami kredytowymi w innych bankach.

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum