Oszczędzanie przy niskich zarobkach

wtorek, 30 lipiec 2019 kl. 09:44

Średnia krajowa nie przedstawia rzeczywistej formy ekonomicznej krajowych gospodarstw domowych. Większość Polaków zarabia niecałe 2000 złotych na rękę (GUS podaje dane bez uwzględnienia małych przedsiębiorstw, samozatrudnionych), a z takiego poziomu dochodów niezwykle trudno o wygenerowanie oszczędności, szczególnie w największych aglomeracjach. Czy można w ogóle mówić o oszczędzaniu przy niskich zarobkach?

 

Wszystko co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym

czwartek, 06 czerwiec 2019 kl. 10:49

Nowe mieszkanie bądź też dom z ogrodem to marzenie wielu z nas jednak nie wszystkich stać na to aby spełnić to marzenie bez zaciągania kredytu, w innym przypadku na tak zwane własne cztery kąty musielibyśmy odkładać przez długie lata, jak szybciej zrealizować taki cel? Z pomocą przychodzi portal www.17banków.com. A zatem jeżeli już poważnie zastanawiamy się nad złożeniem wniosku o przyznanie kredytu hipotecznego i czujemy, że jest to najlepszy moment na przeprowadzkę do nowego mieszkania lub domu, powinniśmy jak najszybciej udać się do banku, aby sprawdzić co nam zaoferuje. Zanim jednak to zrobimy powinniśmy poznać cechy charakterystyczne każdej oferty, a przede wszystkim główne warunki, które będą miały wpływ na udzielenie nam kredytu hipotecznego. Jak się okazuje w każdym banku mogą być one nieco innego i będą się od siebie różniły. Jeżeli dowiemy się tych najistotniejszych rzeczy kredycie pozwoli nam to lepiej przygotować się do wnioskowania o zobowiązanie, a przede wszystkim do wypełnienia formalności, które są wymagane przez każdy bank. Jeżeli dowiemy się z cym będzie związane zaciągane przez nas zadłużenie z pewnością będzie nam znacznie łatwiej podjąć ostateczną decyzję i będziemy mieć wówczas pewność że będziemy w stanie spełnić wszystkie warunki kredytodawcy, a następnie spłacać bez problemu zaciągnięte zadłużenie.

 

Szybki kredyt gotówkowy przez internet

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 kl. 12:04

Szybki kredyt gotówkowy przez internet w nie jest dostępny w każdym banku, gdyż banki dopiero wprowadzają takie rozwiązania, tutaj na pożyczki gotówkowe - wszytkie oferty porównasz kredyty wielu banków.

Na razie oferują go nieliczne z nich, ale możemy je wyszukać bezproblemowo w Google i zapoznać się tymi ciekawymi skądinąd ofertami. Szybki kredyt gotówkowy jest udzielany w 100% przez internet bez wymogu dokumentowania dochodu dla osób posiadających dobrą historię kredytową, stałe wpływy na konto oraz udokumentowane dochody.

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum