Wszystko co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym

czwartek, 06 czerwiec 2019 kl. 10:49

Nowe mieszkanie bądź też dom z ogrodem to marzenie wielu z nas jednak nie wszystkich stać na to aby spełnić to marzenie bez zaciągania kredytu, w innym przypadku na tak zwane własne cztery kąty musielibyśmy odkładać przez długie lata, jak szybciej zrealizować taki cel? Z pomocą przychodzi portal www.17banków.com. A zatem jeżeli już poważnie zastanawiamy się nad złożeniem wniosku o przyznanie kredytu hipotecznego i czujemy, że jest to najlepszy moment na przeprowadzkę do nowego mieszkania lub domu, powinniśmy jak najszybciej udać się do banku, aby sprawdzić co nam zaoferuje. Zanim jednak to zrobimy powinniśmy poznać cechy charakterystyczne każdej oferty, a przede wszystkim główne warunki, które będą miały wpływ na udzielenie nam kredytu hipotecznego. Jak się okazuje w każdym banku mogą być one nieco innego i będą się od siebie różniły. Jeżeli dowiemy się tych najistotniejszych rzeczy kredycie pozwoli nam to lepiej przygotować się do wnioskowania o zobowiązanie, a przede wszystkim do wypełnienia formalności, które są wymagane przez każdy bank. Jeżeli dowiemy się z cym będzie związane zaciągane przez nas zadłużenie z pewnością będzie nam znacznie łatwiej podjąć ostateczną decyzję i będziemy mieć wówczas pewność że będziemy w stanie spełnić wszystkie warunki kredytodawcy, a następnie spłacać bez problemu zaciągnięte zadłużenie.

 

Szybki kredyt gotówkowy przez internet

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 kl. 12:04

Szybki kredyt gotówkowy przez internet w nie jest dostępny w każdym banku, gdyż banki dopiero wprowadzają takie rozwiązania, tutaj na pożyczki gotówkowe - wszytkie oferty porównasz kredyty wielu banków.

Na razie oferują go nieliczne z nich, ale możemy je wyszukać bezproblemowo w Google i zapoznać się tymi ciekawymi skądinąd ofertami. Szybki kredyt gotówkowy jest udzielany w 100% przez internet bez wymogu dokumentowania dochodu dla osób posiadających dobrą historię kredytową, stałe wpływy na konto oraz udokumentowane dochody.

 

Lokaty krótkoterminowe.

czwartek, 21 luty 2019 kl. 09:13

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium.

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium jest lokatą z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 3% w skali roku i jest ono stałe. Jest to depozyt jaki założymy na okres jednego miesiąca, wpłacając na niego od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Do skorzystania z oferty niezbędne jest założenie w banku konta osobistego. Na lokatę można wpłacić dowolne środki, odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a oferta skierowana jest zarówno do nowych jak i do obecnych klientów banku. Ma ona charakter odnawialny i można ją założyć jedynie mobilnie. Bank wprowadził limit, że jeden klient może założyć tylko jedną taką lokatę. Jako że jest to lokata urodzinowa można ją założyć w ciągu 30 dni od dnia swoich urodzin. Zerwanie lokaty wcześniej sprawi, że utracimy wszystkie zgromadzone odsetki.

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum