Najlepsze kredyty gotówkowe w lipcu 2017 roku.

środa, 19 lipiec 2017 kl. 10:39

Zdarzają się sytuacje, kiedy nasze problemy finansowe są na tyle poważne, że jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty kredytu. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek ofertę, warto porównać ze sobą kilka ofert i wybrać, tą która będzie dla nas najbardziej korzystna. Nie ma konieczności, aby przez wiele godzin siedzieć w banku i sprawdzać warunki każdej umowy. W internecie można znaleźć rankingi najlepszych obecnie ofert, które samemu można porównać i wybrać kilka najlepszych. Do tych najlepszych można się wybrać osobiście i dowiedzieć o danej ofercie więcej. Takie rankingi zaoszczędzają nam wiele czasu na szukaniu oferty, która będzie dla nas pod każdym względem odpowiednia. Kredyty gotówkowe jakie opisane są w rankingach pozwalają sprawdzić jakie są największe zalety danej oferty, ale też jakie są jej wady. W kilka minut można sprawdzić jakie aktualnie pożyczki są najatrakcyjniejsze dla konsumentów, a jakich w ogóle nie powinno się brać pod uwagę, ze względu na niekorzystne warunki podczas ich spłaty lub ze względu na ich zbyt wysokie oprocentowanie.

 

Dokąd warto iść po kredyt?

czwartek, 01 czerwiec 2017 kl. 11:57

Umowy kredytowe często przysparzają nam wielu zmartwień. Czasami nie dysponujemy zbyt dużą wiedzą i doświadczeniem by sprawdzić, która oferta kredytowa jest dla nas najlepsza. Warto zasięgnąć rady specjalistów, który fachowo nam doradzą gdzie wartość iść po kredyt gotówkowy.

Główną wadą kredytów gotówkowych jest to, że nie są one oferowane odpowiednim osobom. Nie wiadomo czy to wynika z braku świadomości czy też doświadczenia. Często klientom z niskimi dochodami doradzane są kredyty, które zwyczajnie posiadają zbyt wysokie oprocentowanie. Decyzja o wyborze kredytu gotówkowego nie powinien być wybierany pod wpływem emocji. Niedopuszczalne jest wręcz namawianie do wzięcia niekorzystnego kredytu. Nie można ufać także reklamom. Nie zawsze kolorowa reklama przedstawia nam najkorzystniejszą ofertę. Wszystkie spoty reklamowe pokazują produkt taki jaki faktycznie jest.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Rodzaje kredytów gotówkowych w Polsce

środa, 26 kwiecień 2017 kl. 13:15

Bardzo często w życiu każdego z nas pojawia się sytuacja w której nagle potrzebujemy określonej sumy pieniędzy której niestety w danej chwili nie dysponujemy. W takim wypadku pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to oczywiście kredyt w banku. Niestety sama decyzja o zaciągnięciu kredytu gotówkowego nie wystarczy, musimy jeszcze zapoznać się z jego rodzajami i dopiero wówczas wypełnić wniosek o przyznanie kredytu. Pamiętajmy o tym, że kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel jak np. kupno komputera, remont mieszkania, wakacje czy też wiele innych inwestycji. To cecha która wyróżnia się na tle innych. Kredyt gotówkowy kojarzony jest również z szybka i łatwo dostępna procedurą z minimum formalności. Tak naprawdę może się okazać że kredyt otrzymamy nawet w piec minut wszystko jednak zależy od jego rodzaju, a co za tym idzie wymogami banku. Jeżeli jednak nie wiemy na jaki kredyt się zdecydować powinniśmy zapoznać się z różnymi rodzajami tego produktu bankowego. Być może ta wiedza przybliży Cię do podjęcia ostatecznej decyzji.

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum