Czym charakteryzuje się racjonalne zadłużenie?

piątek, 23 marzec 2018 kl. 12:31

Każde zadłużenie gospodarstwa domowego warto dokładnie przemyśleć pod względem potencjalnych czynników ryzyka. Racjonalne zadłużenie charakteryzuje się kilkoma elementami, które powinieneś uwzględnić w strategii współpracy z popularnymi kredytodawcami. W artykule zobaczysz, na czym polega konkretnie racjonalne zadłużenie i jakie rzeczy warto wprowadzić, aby maksymalnie zabezpieczyć interesy gospodarstwa domowego, jeżeli szukasz pomysłu w jaki sposób odłozyć gotówke to odpowiedź na te pytanie znajdziesz na http://www.jak-zaoszczedzic.pl.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Ocena gospodarcza na podstawie pożyczek gotówkowych

poniedziałek, 05 luty 2018 kl. 13:58

Ocena rozwoju gospodarczego jest pośrednio możliwa przez obserwację rynku kredytowego. Potrzeby kredytobiorców odzwierciedlają potrzeby społeczeństwa w skali mikro, co przekłada się docelowo na kształtowanie najważniejszych wskaźników makroekonomicznych. W artykule zobaczysz, w jaki sposób można zestawiać rynek pożyczek gotówkowych z sytuacją gospodarczą. Taka analiza daje szansę na podjęcie ciekawych decyzji inwestycyjnych, artykuł powstał dzięki współpracy z portalbankowy.info.

 
| Użyte znaczniki: , , , , , ,

Pożyczki osobiste dla osób ze złą historią kredytową lub bez żadnej

czwartek, 16 listopad 2017 kl. 11:37

Być może widzieliście to na jakimś znaku lub na ekranie telewizora lub komputera: „Bez kredytu, bez problemu!” Nie wierzcie w to. Prawda jest taka, że jeśli potrzebujesz osobistej pożyczki i nie masz kredytu albo twoja historia kredytowa nie jest dobra, to z pewnością istnieje problem. Nie jest to nie do pokonania, ale mimo wszystko jest to problem.

Posiadanie złego kredytu sprawia, że jesteś klientem wysokiego ryzyka dla dużych banków, kas oszczędnościowych i innych głównych instytucji kredytowych. Kredytodawcy ci mają surowe standardy i polegają na punktach kredytowych przy wyborze kredytobiorców i obliczaniu warunków pożyczki. O ile kredytodawcy nie będą pewni, że ich pożyczki zostaną spłacone, po prostu nie dadzą pożyczki. Ponadto zwiększone przepisy i ściślejsza kontrola wewnętrzna ze strony pożyczkodawców sprawiają, że dzisiejszy klimat pożyczkowy jest trudny dla pożyczkobiorców.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum