Kredyt hipoteczny o jakich plusach i minusach warto powiedzieć?

piątek, 24 marzec 2017 kl. 11:57

Co należy powiedzieć w odniesieniu do kredytów hipotecznych? Istnieją najbardziej istotne uwagi o jakich warto się przekonać. Posiadanie mieszkanie na własność dotyczy oczywiście marzenie każdego z nas. Prawdą jest fakt iż dach nad głową to oczywiście podstawowa potrzeba niemalże każdego człowieka. Odkładanie ostatecznej decyzji o pozostałości nie należy przekładać w nieskończoność. Jako pomoc pojawiać się może jednostka banku.

 
| Użyte znaczniki: , , ,

Ocena zdolności kredytowej pożyczkobiorcy – na czym polega?

piątek, 24 luty 2017 kl. 11:18

Kredytodawcy nie nawiążą współpracy z kredytobiorcą bez sprawdzenia wiarygodności klienta. To właśnie zdolność kredytowa odpowiada za potencjał nawiązania partnerstwa z instytucjami finansowymi. Ocena zdolności kredytowej składa się z wielu etapów. W artykule poznasz podstawy analizy zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, a także poznasz ciekawe techniki optymalizacyjne związane z zagadnieniem, wejdź na kredytomania.eu i poznaj najlepsze kredyty w sieci.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Najpopularniejsze błędy występujące przy zakładaniu lokat bankowych

piątek, 27 styczeń 2017 kl. 13:45

Niestety nawet przy zakładaniu lokat bankowych ludzie popełniają błędy, które krótko mówiąc skutkują znacznie niższymi zarobkami, a wręcz stratami na kapitale początkowym. W artykule poznasz najpopularniejsze błędy związane z uruchamianiem lokat bankowych. Na początku warto sobie uświadomić, że banki detaliczne pragną możliwie najwięcej zyskać na obsłudze klientów indywidualnych. Warunki lokat bankowych przestudiowane dokładnie przez klienta dają dopiero pełne bezpieczeństwo i faktyczny zysk.

 
| Użyte znaczniki: , , ,

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum