Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy

środa, 04 październik 2017 kl. 09:24

Jak się okazuje Polacy coraz częściej sięgają po kredyty. Równie często zastanawiają się który kredyt będzie najkorzystniejszy i jak wybrać ten najlepszy. Dla większości Polaków wybór kredytu jest bardzo prosty, ponieważ zaciągają go w banku w którym posiadają już konto czy też rachunek osobisty. Taka decyzja podejmowana jest przede wszystkim dlatego, że zaciąganie kredytu w swoim banku znacznie skraca całą procedurę, ponieważ bank posiada już informacje na nasz temat, a przez to jesteśmy dla niego wiarygodni, ponieważ doskonale zna nasze finanse. Niestety są również minusy takiej decyzji, gdyż może się okazać, że nasz bank nie posiada najlepszej oferty kredytowej. Dlatego też warto zapoznać się z ofertami kredytowymi w innych bankach.

 

Najlepsze kredyty gotówkowe w lipcu 2017 roku.

środa, 19 lipiec 2017 kl. 10:39

Zdarzają się sytuacje, kiedy nasze problemy finansowe są na tyle poważne, że jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty kredytu. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek ofertę, warto porównać ze sobą kilka ofert i wybrać, tą która będzie dla nas najbardziej korzystna. Nie ma konieczności, aby przez wiele godzin siedzieć w banku i sprawdzać warunki każdej umowy. W internecie można znaleźć rankingi najlepszych obecnie ofert, które samemu można porównać i wybrać kilka najlepszych. Do tych najlepszych można się wybrać osobiście i dowiedzieć o danej ofercie więcej. Takie rankingi zaoszczędzają nam wiele czasu na szukaniu oferty, która będzie dla nas pod każdym względem odpowiednia. Kredyty gotówkowe jakie opisane są w rankingach pozwalają sprawdzić jakie są największe zalety danej oferty, ale też jakie są jej wady. W kilka minut można sprawdzić jakie aktualnie pożyczki są najatrakcyjniejsze dla konsumentów, a jakich w ogóle nie powinno się brać pod uwagę, ze względu na niekorzystne warunki podczas ich spłaty lub ze względu na ich zbyt wysokie oprocentowanie.

 

Dokąd warto iść po kredyt?

czwartek, 01 czerwiec 2017 kl. 11:57

Umowy kredytowe często przysparzają nam wielu zmartwień. Czasami nie dysponujemy zbyt dużą wiedzą i doświadczeniem by sprawdzić, która oferta kredytowa jest dla nas najlepsza. Warto zasięgnąć rady specjalistów, który fachowo nam doradzą gdzie wartość iść po kredyt gotówkowy.

Główną wadą kredytów gotówkowych jest to, że nie są one oferowane odpowiednim osobom. Nie wiadomo czy to wynika z braku świadomości czy też doświadczenia. Często klientom z niskimi dochodami doradzane są kredyty, które zwyczajnie posiadają zbyt wysokie oprocentowanie. Decyzja o wyborze kredytu gotówkowego nie powinien być wybierany pod wpływem emocji. Niedopuszczalne jest wręcz namawianie do wzięcia niekorzystnego kredytu. Nie można ufać także reklamom. Nie zawsze kolorowa reklama przedstawia nam najkorzystniejszą ofertę. Wszystkie spoty reklamowe pokazują produkt taki jaki faktycznie jest.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum