Ocena zdolności kredytowej pożyczkobiorcy – na czym polega?

piątek, 24 luty 2017 kl. 11:18

Kredytodawcy nie nawiążą współpracy z kredytobiorcą bez sprawdzenia wiarygodności klienta. To właśnie zdolność kredytowa odpowiada za potencjał nawiązania partnerstwa z instytucjami finansowymi. Ocena zdolności kredytowej składa się z wielu etapów. W artykule poznasz podstawy analizy zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, a także poznasz ciekawe techniki optymalizacyjne związane z zagadnieniem, wejdź na kredytomania.eu i poznaj najlepsze kredyty w sieci.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Najpopularniejsze błędy występujące przy zakładaniu lokat bankowych

piątek, 27 styczeń 2017 kl. 13:45

Niestety nawet przy zakładaniu lokat bankowych ludzie popełniają błędy, które krótko mówiąc skutkują znacznie niższymi zarobkami, a wręcz stratami na kapitale początkowym. W artykule poznasz najpopularniejsze błędy związane z uruchamianiem lokat bankowych. Na początku warto sobie uświadomić, że banki detaliczne pragną możliwie najwięcej zyskać na obsłudze klientów indywidualnych. Warunki lokat bankowych przestudiowane dokładnie przez klienta dają dopiero pełne bezpieczeństwo i faktyczny zysk.

 
| Użyte znaczniki: , , ,

Oprocentowanie stałe i zmienne.

środa, 19 październik 2016 kl. 12:48

Wybierając kredyt gotówkowy przede wszystkim zwracamy uwagę na oprocentowanie. Mamy oprocentowanie zmienne i stałe. Warto wiedzieć czym się od siebie różnią zanim zdecydujemy się na konkretne z nich. Zarówno kredyty jak i pożyczki są dosyć uniwersalnymi produktami bankowymi. Za ich pomocą można pozyskać pieniądze na sfinansowanie jakiegoś wydatku, czy też sprawić sobie jakąś niespodziankę o jakiej od dawna marzyliśmy. Samo wzięcie kredytu nie jest trudne, a formalności z nim związane można dosyć szybko załatwić. Zanim jednak zdecydujemy się na jakiś kredyt powinniśmy zapoznać się jakie są koszta, które się z nim w bezpośredni sposób wiążą. Wybór rodzaju oprocentowania kredytu ma również ogromne znaczenie. Sprawdźmy, które oprocentowanie jest bardziej korzystne.

 
| Użyte znaczniki: , , , , ,

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum