Rodzaje kredytów gotówkowych w Polsce

środa, 26 kwiecień 2017 kl. 13:15

Bardzo często w życiu każdego z nas pojawia się sytuacja w której nagle potrzebujemy określonej sumy pieniędzy której niestety w danej chwili nie dysponujemy. W takim wypadku pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to oczywiście kredyt w banku. Niestety sama decyzja o zaciągnięciu kredytu gotówkowego nie wystarczy, musimy jeszcze zapoznać się z jego rodzajami i dopiero wówczas wypełnić wniosek o przyznanie kredytu. Pamiętajmy o tym, że kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel jak np. kupno komputera, remont mieszkania, wakacje czy też wiele innych inwestycji. To cecha która wyróżnia się na tle innych. Kredyt gotówkowy kojarzony jest również z szybka i łatwo dostępna procedurą z minimum formalności. Tak naprawdę może się okazać że kredyt otrzymamy nawet w piec minut wszystko jednak zależy od jego rodzaju, a co za tym idzie wymogami banku. Jeżeli jednak nie wiemy na jaki kredyt się zdecydować powinniśmy zapoznać się z różnymi rodzajami tego produktu bankowego. Być może ta wiedza przybliży Cię do podjęcia ostatecznej decyzji.

 

Kredyt hipoteczny o jakich plusach i minusach warto powiedzieć?

piątek, 24 marzec 2017 kl. 11:57

Co należy powiedzieć w odniesieniu do kredytów hipotecznych? Istnieją najbardziej istotne uwagi o jakich warto się przekonać. Posiadanie mieszkanie na własność dotyczy oczywiście marzenie każdego z nas. Prawdą jest fakt iż dach nad głową to oczywiście podstawowa potrzeba niemalże każdego człowieka. Odkładanie ostatecznej decyzji o pozostałości nie należy przekładać w nieskończoność. Jako pomoc pojawiać się może jednostka banku.

 
| Użyte znaczniki: , , ,

Ocena zdolności kredytowej pożyczkobiorcy – na czym polega?

piątek, 24 luty 2017 kl. 11:18

Kredytodawcy nie nawiążą współpracy z kredytobiorcą bez sprawdzenia wiarygodności klienta. To właśnie zdolność kredytowa odpowiada za potencjał nawiązania partnerstwa z instytucjami finansowymi. Ocena zdolności kredytowej składa się z wielu etapów. W artykule poznasz podstawy analizy zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, a także poznasz ciekawe techniki optymalizacyjne związane z zagadnieniem, wejdź na kredytomania.eu i poznaj najlepsze kredyty w sieci.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum