Kredyty gotówkowe dla firm

czwartek, 07 kwiecień 2016 kl. 14:03


Kredyty gotówkowe przedsiębiorcy biorą bardzo chętnie. Proces podjęcia pożyczki jest szybki, prosty i wygodny. Dzięki kredytom gotówkowym wielu przedsiębiorców ma ułatwiony rozwój swojej firmy, wejdź sprawdzić oferty na  EKREDYTOWYmarket.pl, dzięki tej stronie zaoszczędziło już wiele klientów.

Kredyty dla firm to minimum formalności

Każdy przedsiębiorca jest bardzo atrakcyjnym klientem dla banku. Musi spełniać jednak pewne kryteria by uzyskać kredyt gotówkowy. Przede wszystkim nie może być zadłużony w Urzędzie Skarbowym ani w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

 
| Użyte znaczniki: , , , ,

Biuro Informacji Kredytowej

środa, 17 luty 2016 kl. 11:00

Biuro informacji kredytowej powszechnie znane jako BIK jest spółką akcyjną, którą założyły banki wraz ze Związkiem Banków Polskich. BIK założono 29 października 1997 roku, a jego siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 17A. Prezesem BIK obecnie jest Piotr Mazur. Udziałowcami jest wiele banków. Są nimi Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Handlowy w Warszawie, DNB Bank Polski, Bank Milenium, Bank PEKAO S.A., Getin Noble Bank, Bank Zachodni WBK, mBank, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, oraz Związek Banków Polskich. W instytucji tej ma miejsce wymiana informacji kredytowej pomiędzy bankami oraz udzielanie im informacji kredytowej poszczególnych kredytobiorców. Wejdź sprawdzić Kredytomania i zobacz najtańsze oferty na kredyt.

 

Szeroka oferta atrakcyjnych kredytów gotówkowych

poniedziałek, 04 styczeń 2016 kl. 14:12

Wspomnieć warto jest o ofertach finansowych, których dziś jest naprawdę ogromna ilość. Rzeczywiście propozycji nie brakuje i każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Zaleca się cofnąć o kilka lat wstecz, wtedy to nie było takich możliwości jak właśnie korzystanie ze wsparcia finansowego, ale wiele pod tym kątem się zmieniło i warto jest z tych rozwiązań obiektywnie korzystać. Świadomość, aby była to istotne jest pełne zaangażowanie w pobieranie cennych wskazówek, bo tylko edukacja o kredytach gotówkowych daje gwarancję zadowolenia. Wejdź na http://www.17bankow.com najtańsze kredyty gotówkowe jakie dostanieszw sieci.

 

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum