Najpopularniejsze błędy występujące przy zakładaniu lokat bankowych

piątek, 27 styczeń 2017 kl. 13:45

Niestety nawet przy zakładaniu lokat bankowych ludzie popełniają błędy, które krótko mówiąc skutkują znacznie niższymi zarobkami, a wręcz stratami na kapitale początkowym. W artykule poznasz najpopularniejsze błędy związane z uruchamianiem lokat bankowych. Na początku warto sobie uświadomić, że banki detaliczne pragną możliwie najwięcej zyskać na obsłudze klientów indywidualnych. Warunki lokat bankowych przestudiowane dokładnie przez klienta dają dopiero pełne bezpieczeństwo i faktyczny zysk.

 
| Użyte znaczniki: , , ,

Oprocentowanie stałe i zmienne.

środa, 19 październik 2016 kl. 12:48

Wybierając kredyt gotówkowy przede wszystkim zwracamy uwagę na oprocentowanie. Mamy oprocentowanie zmienne i stałe. Warto wiedzieć czym się od siebie różnią zanim zdecydujemy się na konkretne z nich. Zarówno kredyty jak i pożyczki są dosyć uniwersalnymi produktami bankowymi. Za ich pomocą można pozyskać pieniądze na sfinansowanie jakiegoś wydatku, czy też sprawić sobie jakąś niespodziankę o jakiej od dawna marzyliśmy. Samo wzięcie kredytu nie jest trudne, a formalności z nim związane można dosyć szybko załatwić. Zanim jednak zdecydujemy się na jakiś kredyt powinniśmy zapoznać się jakie są koszta, które się z nim w bezpośredni sposób wiążą. Wybór rodzaju oprocentowania kredytu ma również ogromne znaczenie. Sprawdźmy, które oprocentowanie jest bardziej korzystne.

 
| Użyte znaczniki: , , , , ,

Dług – jeden i na kilka lat, zamiast wielu – teraz

czwartek, 01 wrzesień 2016 kl. 12:49

Czy jesteś chory z powodu nieradzenia sobie z problemami, które są spowodowane przez długi, jakich nie jesteś już w stanie kontrolować, takie jak rachunki medyczne, utrzymanie samochodów i więcej? Są lepsze sposoby, aby poradzić sobie z tego typu rzeczami - a jedna z nich to ta za pomocą osobistych pożyczek od zadłużenia, co może ci naprawdę pomóc w danej sytuacji. Są bardzo podobne do konsolidacji zadłużenia pożyczki osobistej, ale trzeba wiedzieć, że są to pożyczki bez zabezpieczenia i trzeba będzie zapłacić je z powrotem tak szybko, jak to możliwe, a przynajmniej na czas. Te kredyty dla osobistego długu mogą zostać rozłożone na kilka dobrych lat, aby dać Ci dużo czasu, byś miał czas zwrócić je z powrotem, gdy dbasz o to, by proces uzyskania kredytu wrócił z powrotem na właściwe tory. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o używaniu nisko oprocentowanych kredytów osobistych dla konsolidacji zadłużenia.

 
| Użyte znaczniki: , , ,

Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum