« Wady i zalety chwilów… | Strona domowa | Szybki kredyt gotówko… »

Lokaty krótkoterminowe.

czwartek, 21 luty 2019 at 09:13 am. Użyte znaczniki: , , , , , , , ,

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium.

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium jest lokatą z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 3% w skali roku i jest ono stałe. Jest to depozyt jaki założymy na okres jednego miesiąca, wpłacając na niego od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Do skorzystania z oferty niezbędne jest założenie w banku konta osobistego. Na lokatę można wpłacić dowolne środki, odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a oferta skierowana jest zarówno do nowych jak i do obecnych klientów banku. Ma ona charakter odnawialny i można ją założyć jedynie mobilnie. Bank wprowadził limit, że jeden klient może założyć tylko jedną taką lokatę. Jako że jest to lokata urodzinowa można ją założyć w ciągu 30 dni od dnia swoich urodzin. Zerwanie lokaty wcześniej sprawi, że utracimy wszystkie zgromadzone odsetki.

e-Lokata Tradycyjna w Getin Banku.

e-Lokata Tradycyjna w Getin Banku jest depozytem dwumiesięcznym z oprocentowaniem nominalnym 2,7% w skali roku. Oprocentowanie jest stałe przez cały czas trwania lokaty. Można założyć depozyt od minimalnej kwoty 500 złotych. Maksymalny zakres kwot na tej lokacie nie został przez bank określony. Nie musisz posiadać konta osobistego, aby móc skorzystać z tej oferty. Lokata w całości dostępna jest online. Z tej propozycji może skorzystać nowy i obecny klient banku, wpłacając na lokatę dowolne środki. Może on liczyć na kapitalizację odsetek na koniec okresu. Lokata ma charakter odnawialny. Konsekwencją zerwania lokaty przed terminem jej wykupu jest całkowita utrata zgromadzonych odsetek.

Lokata Tradycyjna w Getin Banku.

Lokata Tradycyjna w Getin Banku jest również lokatą dwumiesięczną z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,7% w skali roku. Jest ono stałe przez cały okres trwania lokaty. Również założymy ją dysponując minimalną kwotą 500 złotych. Bank nie określa maksymalnej kwoty jaką można wpłacić na lokatę. Ta lokata dostępna jest telefonicznie lub w oddziale banku bez konieczności zakładania konta osobistego w Getin Banku. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego, a sama lokata ma charakter odnawialny. Tutaj również, jak w przypadku dwóch poprzednich lokat, jeżeli zerwiemy lokatę tradycyjną przed czasem utracimy wszystkie zgromadzone odsetki.Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum