« Biuro Informacji Kred… | Strona domowa | Kredyt gotówkowy i ws… »

Kredyty gotówkowe dla firm

czwartek, 07 kwiecień 2016 at 2:03 pm. Użyte znaczniki: , , , ,


Kredyty gotówkowe przedsiębiorcy biorą bardzo chętnie. Proces podjęcia pożyczki jest szybki, prosty i wygodny. Dzięki kredytom gotówkowym wielu przedsiębiorców ma ułatwiony rozwój swojej firmy, wejdź sprawdzić oferty na  EKREDYTOWYmarket.pl, dzięki tej stronie zaoszczędziło już wiele klientów.

Kredyty dla firm to minimum formalności

Każdy przedsiębiorca jest bardzo atrakcyjnym klientem dla banku. Musi spełniać jednak pewne kryteria by uzyskać kredyt gotówkowy. Przede wszystkim nie może być zadłużony w Urzędzie Skarbowym ani w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Banki mają przygotowane oferty kredytów gotówkowych dla firm. Są dwa rodzaje przedsiębiorstw. Pierwsze to te co dopiero powstają lub są w trakcie tworzenia się. Kolejna grupą są takie, które funkcjonują na rynku powyżej dwóch lat. Z punktu możliwości oszacowania ryzyka kredytowego, oczywiste jest, że przedsiębiorstwa, które posiadają dłuższą historię, wykazują wyciągi bankowe, świadczące o dobrej kondycji finansowej są o wiele bardziej pożądanymi klientami. Banki w takim przypadku najbardziej interesują się historią wpływów na konto. Dzięki temu widzą w jakiej kondycji jest dana firma. Banki bardzo często same zgłaszają się ze swoją ofertą kredytu gotówkowego do przedsiębiorstw. Zazwyczaj jest tak, że takie firmy dostają lepsze warunki niż przedsiębiorstwa, które same po takie kredyty się zgłaszają. Spowodowane jest to tym, że sam bank najpierw ocenia ryzyko kredytowe na podstawie posiadanego już przez przedsiębiorcę konta firmowego. W następnej kolejności proponuje mu swoje produkty jako potencjalnemu i bezproblemowemu klientowi. W takiej sytuacji warto jeszcze negocjować z bankiem bo to w końcu przedsiębiorca dostaje propozycję oferty i nie jest na pozycji podmiotu, który potrzebuje natychmiastowej pomocy finansowej.

Co wchodzi w skład takiego kredytu

Niezależnie od tego czy to bank oferuje przedsiębiorcy swoje produkty czy też przedsiębiorca zgłasza się sam do banku po kredyt gotówkowy to taki kredyt składa się z tych samych komponentów. Podstawą oczywiście jest kwota kredytu, do której należy dodać odsetki od pobranej kwoty, ubezpieczenie, która oblicza się procentowo od wysokości kwoty kredytu. Banki doliczają sobie też opłaty za uruchomienie kredytu i inne opłaty manipulacyjne.Szukaj

Serwis

XML: kanał RSS XML: kanał Atom

Archiwum